#1 2009-01-11 08:05:22

Hidan

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-08
Posty: 61
Punktów :   

Tytuły

Inni gracze nawet nie Admini lub Modzi zyskują różne tytuły za pomaganie forum oni są też ważni a te tytuły są pod spodem :dół:

Head Admin:Hidan(Ja):Jestem wykonawcą tego forum więc mogę wszystko
Admin:Nikt:Admin pomaga mi ulepszać forum jednakże nie może wszystkiego tak jak JA
AdminNikt:Admin pomaga mi ulepszać forum jednakże nie może wszystkiego tak jak JA
AdminNikt:Admin pomaga mi ulepszać forum jednakże nie może wszystkiego tak jak JA
4Admin?Nikt:4 Admin będzie musiał naprawdę mnie zaimponować i zyskać zaufanie 3 kolejnych adminów wogóle to zastanawiam się czy będzie 4 Admin więc jak ktoś będzie miał Moda i będzie miał zaufanie 3 Adminów to niech się tak szybko nie śpieszy bo to musi przejść najpierw przeze mnie.
EgzaminatorNikt:Egzaminator ustala datę egzaminów i on może prowadzić walki na egzaminach
EgzaminatorNikt:Egzaminator ustala datę egzaminów i on może prowadzić walki na egzaminach
EgzaminatorNikt:Egzaminator ustala datę egzaminów i on może prowadzić walki na egzaminach
HokageNikt:Chyba wiecie kto to a jak nie to lepiej nie grajcie
KazekageNikt:Chyba wiecie kto to a jak nie to lepiej nie grajcie
Oto-KageNikt:Chyba wiecie kto to a jak nie to lepiej nie grajcie
TrenerNikt:On prowadzi treningi dla zwierząt jak i dla ludzi
TrenerNikt:On prowadzi treningi dla zwierząt jak i dla ludzi
TrenerNikt:On prowadzi treningi dla zwierząt jak i dla ludzi
Lider AkatsukiNikt
Lider HebiNikt
Lider Uzumi Kyoshi Nikt
Lider AnBu Nikt

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lcrp.pun.pl www.mermaniasea.pun.pl www.n-w-u.pun.pl www.avatar-potenga.pun.pl www.ksg1922.pun.pl